zamknij

Rejestracja

Aby uzyskać dostęp do kantoru internetowego kubisa24 należy dokonać pełnej rejestracji  za pomocą formularza, który zostanie wyświetlony po wybraniu przycisku „REJESTRACJA” znajdującego się na stronie głównej.

Pierwsza rubryka:

Wybierz typ konta wymaga określenia rodzaju użytkownika spośród dostępnych prywatne, firma, kantor.

W sytuacji kiedy użytkownik jest kantorem wymiany walut tzn. firma została umieszczona w rejestrze kantorów wymiany walut prowadzonym przez NBP kubisa24.pl nie jest zobligowany do wypełniania karty GIIF (Generalny Inspektor Informacji Finansowej) przy transakcjach ponadprogowych.

Jeżeli  użytkownik prowadzi działalność gospodarczą lub posiada osobowość prawną powinien wybrać typ konta firma, a uzupełniając dane osobowe zobligowany jest do podania  numeru NIP ( Numer Identyfikacji Podatkowej) lub numeru wpisu do KRS (Krajowy Rejestr Sądowy) a także numer REGON jak również dane osoby reprezentującej użytkownika.

Druga rubryka to twój adres e-mail.

Na podany adres email po zakończeniu procedury rejestracji  zostanie wysłany link aktywacyjny , w którym należy kliknąć tekst aktywuj .


Może się zdarzyć, że  email aktywacyjny może trafić do zakładki spam, śmieci, inne w zależności od panelu pocztowego.


Aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa w dostępie do aplikacji kubisa24.pl prosimy o ustanowienie hasła składającego się z minimum 8 znaków alfanumerycznych zawierającego  co najmniej jedną dużą literę, jedną małą oraz jedną cyfrę.


Powtórzenie hasła w celu weryfikacji system prosi o powtórzenie hasła. Prosimy nie kopiować wcześniej wpisanego hasła  i wpisać je ponownie bez użycia spacji.


Poniżej pod rubryką powtórz hasło znajdują się guziki akceptacja regulaminu i zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych. Obydwa guziki należy odznaczyć po wcześniejszym zapoznaniem się z regulaminem portalu.


Aby  potwierdzić  tożsamość użytkownika wymagane jest przepisanie kodu z obrazka do rubryki poniżej, pozwala to uniknąć  rejestracji przez roboty komputerowe lub spamerów.


W lewym dolnym roku znajduje się czarny przycisk z napisem Zapisz w który obowiązkowo należy kliknąć.


Po wybraniu linku aktywacyjnego  system przekieruje użytkownika na panel klienta gdzie należy  uzupełnić dane osobowe w zakładce Twoje dane, rubryka Dane osobowe.


Kolejną czynnością, którą należy wykonać jest uzupełnienie kont bankowych w zakładce Twoje dane, Konta bankowe.


Jak dodać konto bankowe?

  • Kliknij Dodaj aby wprowadzić nowe konto bankowe.
  • Wybierz walutę, kod kraju w którym zarejestrowane jest konto oraz wpisz numer konta bankowego. Możesz dodać własny opis konta.
  • Aby zmienić informacje dotyczące konta kliknij Edytuj lub Usuń aby usunąć konto.


W zakładce Twoje dane znajduje się rubryka Zmiana hasła gdzie można bez ograniczeń dokonywać zmiany wcześniej ustanowionego hasła dostępu.
W tym momencie użytkownik dokonał pełnej rejestracji i może dokonać wpłaty środków i wykonać pierwszą transakcję.

 

do góry