Korzyści

W Polsce istnieje jak ogólnie wiadomo kilka sposobów  wymiany walut przez internet, konwersji środków pieniężnych.  Największe instytucje finansowe, czyli banki edytują codziennie swoje tabele kursowe, w których spread walutowy tj. różnica pomiędzy skupem a sprzedażą waha się  od trzech do dziesięciu %. 

Stacjonarne kantory wymiany walut starają się być konkurencyjne wobec banków, ale i w tych punktach wymiany walut o ile nie posiadamy opcji negocjacji  możemy uzyskać kwotowanie około 5, 6 groszy poniżej ceny BID na rynku Forex przy sprzedaży  i kilka groszy powyżej ceny ASK przy zakupie na FX.  Nasz kantor internetowy posiada średnią marżę przy zakupie i sprzedaży na poziomie około 0,40 % jak łatwo wyliczyć jest to dziesięciokrotnie niższa marża niż w tradycyjnych punktach wymiany walut za wyjątkiem kantorów stacjonarnych Kubisa zlokalizowanych w Bielsku-Białej przy ulicy 3 maja 2 i przy Bohaterów Monte Cassino 421 C.H. Auchan gdzie ilości hurtowe są wymieniane z zastosowaniem identycznej marży. W naszym  kantorze internetowym nie występują poza marżą inne opłaty czy prowizje również za wykonywane przez kantor przelewy – wszystkie przelewy = 0,00 PLN.


Poza korzyściami kosztowymi zostając klientem kantoru internetowego kubisa24.pl uzyskujemy o wiele wyższy poziom bezpieczeństwa wykonania transakcji i bezwzględnie nieporównywalny komfort. Dokonując transakcji za pomocą aplikacji kantoru internetowego kubisa24 klient może przez nieskończenie długi okres czasu monitorować poziom kursów i wybrać moment konwersji w optymalnym w jego mniemaniu momencie, jeżeli kurs nie osiągnie zakładanego poziomu użytkownik może wycofać środki z kantoru.

 

do góry
zamknij