Dlaczego my?

Darmowe przelewy

Brak opłat za wszystkie przelewy krajowe i zagraniczne wychodzące z kantoru
(koszt 0,00 PLN).

* Wyjątek przelewy przychodzące z zagranicy

W przypadku otrzymania przelewu pomniejszonego o prowizję banku nadawcy lub banku pośredniczącego (o ile taki wystąpi) kantor dokona korekty wysokości zapłaty za otrzymaną walutę o wartość naliczonych prowizji. Korekta zostanie rozliczona z uwzględnieniem kursu zawartej transakcji.

Produkt 

Handlujemy 10 parami walutowymi.

Monitoring

Platforma transakcyjna jest na bieżąco monitorowana przez informatyków z dużym doświadczeniem.

Certyfikat bezpieczeństwa

Dzięki zainstalowanemu certyfikatowi połączenia z naszą platformą są uważane za bezpieczne przez instytucje finansowe.

Testy

Przez ostatni rok wykonaliśmy niezliczoną ilość testów systemu niemniej jednak będziemy wdzięczni za informacje o niedociągnięciach jakie ewentualnie mogłyby się pojawić. Zapewniamy, że niezwłocznie zareagujemy.

Dane klientów

Dane klientów podlegają permanentnej ochronie.

Rodzaje działalności kantorowej

Prowadzimy działalność w dwóch kantorach stacjonarnych wpisanych do Rejestru Kantorów NBP, w których również dokonujemy obrotu złotem dewizowym.

Obrotem bezgotówkowym walutami zajmujemy się od ponad roku, aby zautomatyzować tą działalność uruchomiliśmy aplikację kubisa24.pl która ułatwia komunikację z klientami oraz transfer środków zakupionych lub sprzedawanych w naszym kantorze.

Wnioski z dotychczasowej działalności

Platforma ta powstała w związku z potrzebą uproszczenia sposobu zawierania transakcji przez naszych wieloletnich klientów korzystających z bankowości internetowej.

do góry
zamknij