zamknij

Dla kogo

Jako firma handlująca walutą od 1992r. w kantorach stacjonarnych uważamy, że skorzystać z usług naszego kantoru internetowego kubisa24 z korzyścią może większość naszych dotychczasowych klientów których do tej pory obsłużyliśmy około 3 milionów. Wśród tych trzech milionów możemy wyróżnić wiele grup i tak najczęściej odwiedzali nas klienci pracujący poza granicami kraju. Drugą grupę pod względem wielkości stanowią osoby prowadzące działalność gospodarczą polegającą na eksporcie lub imporcie towarów i usług. Klientami których średnie wartości transakcji pozostają niezmiennie na najwyższym poziomie są średnie i duże przedsiębiorstwa.

 

Firma Kantor Andrzej Kubisa handluje również z podmiotami posiadającymi rachunki walutowe w oddziałach korporacyjnych banków dla których oferujemy negocjowane transakcje  na bardzo konkurencyjnych rynkowo warunkach. Turystyka jako bardzo dynamicznie rozwijająca się gałąź gospodarki a w szczególności jej dział zagraniczny generuje w pewnych okresach tysiące klientów potrzebujących zaopatrzyć się w waluty tzw. turystyczne do których zalicza się również  dolar amerykański i euro.


Po wejściu w życie tzw. ustawy antyspreadowej która zezwala klientom obsługującym kredyty walutowe nabywać franki szwajcarskie czy euro na wolnym rynku w kantorach cyklicznie co miesiąc lub kwartał zaczęło pojawiać się sporo osób potrafiących liczyć. Zakładając, że średnia wartość raty kredytu to 500 euro możemy w prosty sposób wyliczyć, że przykładowo na dzień 17.03.2016 w kantorze internetowym kuisa24.pl  mogliśmy zakupić to 500 euro po kursie 4,2902 z godziny 16:50 a przykładowo w najbardziej popularnym banku w województwie Śląskim kurs ten wynosi o tej godzinie 4,4201 czyniąc różnicę na 1 jednostce 0,1299 PLN mnożąc to razy 500  uzyskujemy 64.95 PLN co w stosunku rocznym wynosi 779,40 PLN pozwalając nam za zaoszczędzone złotówki spędzić Sylwestra oczywiście w górach w okolicach Bielska-Białej.


Kredyt 25 letni to 300 rat do spłacenia 19 200 PLN co powinno wystarczyć nam na remont np. dachu.
Oczywistym jest, że oferta kantoru internetowego skierowana jest do klientów posiadających wiedzę informatyczną niezbędną  do obsługi bankowości elektronicznej potrafiących zachować i chronić bezpieczeństwo swoich komputerów a także wyrobić sobie opinię o poziomie konkurencyjności usług w sieci np. korzystanie z przeglądarek internetowych, porównywanie kursów na innych portalach i platformach transakcyjnych.


Lokalnych klientów tj. mieszkańców Podbeskidzia i południowej części województwa Śląskiego gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego biura kantoru wymiany walut kubisa24.pl położonego w Bielsku-Białej w centrum miasta przy ulicy 3 maja 2 / Przechód 1, gdzie konsultanci postarają się objaśnić szczegóły i niuanse usług internetowej wymiany zawsze jest możliwość przeprowadzenia transakcji testowej jak również można uzyskać pomoc z zakresu obsługi bankowości elektronicznej większości banków w Polsce.  Swoje biuro i sprzęt informatyczny bardzo chętnie udostępniamy w celu przeprowadzenia transakcji również naszym wieloletnim klientom ceniącym sobie bezpieczeństwo swoich pieniędzy i profesjonalizm naszej obsługi.

do góry